MAR-POL S35VB100 egyenirányító híd 35A 1000V M8250601
Webshopos ár
Siess, már csak 2 db van raktáron!
Cikkszám
M8250601
Márka
Mar-pol
📝 Termék leírás
Egyfázisú, egyenirányító híd 35A áramerősséggel és 1000V feszültséggel.
Főbb jellemzők:
Nagy áramerősség: 35A maximális áramerősség
Magas feszültség: 1000V maximális feszültség
Egyfázisú: 230V-os hálózatról üzemeltethető
Kompakt méret: Kis helyen is elfér
Könnyű beépítés: Egyszerűen beépíthető
Műszaki adatok:
  • Típus: S35VB100
  • Feszültség: 1000V
  • Áramerősség: 35A
  • Fázis: 1
  • Méretek: 85x85x35 mm
  • Súly: 250 g
Felhasználási terület:
  • Hegesztőgépek
  • Akkumulátortöltők
  • Tápegységek
  • Ipari berendezések
🚚 Szállítási információk
Kiszállítási információk
💰 Fizetési információk
Elérhető fizetési módok:
- A teljes fizetendő összeg a kosár folyamat végén minden esetben megjelenik.
Amíg nem történik meg az utalás és véglegesítése, addig a termék kiszállítása sem kezdődik meg.
ℹ️ További információk
További információk
Tömeg 0,011 kg
Vélemények (0)
Vásárlói vélemények
0 / 5 csillag
0 vélemény alapján
Oszd meg a véleményed
Ha már használtad ezt a terméket, oszd meg tapasztalataid a többi vásárlóval.
Értékelés írása
Legfrissebb vélemények
Még nincsenek vélemények.
Mondd el a véleményedet
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Szállítás & kézbesítés
  • 🚚 Futárszolgálattal házhoz / munkahelyre!
  • 📍 Átvétel több ezer csomagponton
  • 📦 Csomagkövetés minden rendeléshez
* A tényleges kézbesítési idő a választott szolgáltatótól és a raktárkészlettől függően változhat.
Biztonságos fizetés
  • Utánvétes fizetés / kártyás fizetés a futárnál vagy csomagponton
  • Online fizetési lehetőség: Bankkártya, PayPal, Apple Pay & Google Pay
  • NOTIG MIG-200 inverteres hegesztőgép 3 az 1-ben (MIG/MMA/TIG Lift) – N1304
    Siess, már csak 1 db van raktáron!
  • Notig Tools IGBT 330P inverteres hegesztőgép 20-330A N1306
    Siess, már csak 5 db van raktáron!
  • Notig Tools IGBT 300P inverteres hegesztőgép 20-300A N1307
    Siess, már csak 3 db van raktáron!
  • VERKE hegesztő huzal MIG/MAG 0,8mm CO CO2 1kg V75132
  • Notig 125 mm sarokcsiszoló 850 W – 12 000 ford/perc – N4235
  • Geko Sarokcsiszoló láncfűrész adapter G30124
    Raktáron – azonnal szállítható!
  • GEKO sarokcsiszoló porelszívó adapter 115-125mm G30126
  • Geko sarokcsiszoló állvány 115-125mm G30122
  • VERKE elektromos fúróélező 80W V90085
  • -34%
    Crown Elektromos asztali köszörű bakköszörű kettősköszörű 150 mm 250W ipari gép CT13546
    Az akció csak a webshopon leadott rendelésekre érvényes*
  • Hecht 1722 elektromos asztali köszörű bakköszörű kettősköszörű 150W 150mm HECHT1722
  • Verke Elektromos asztali köszörű kettős köszörű bakköszörű 250W 150/200mm BG006Q V08031