Dedra Csigafúró fához 20x230mm WDD20230
Webshopos ár
Rendelhető (1-3 hét) – rendeld meg most!
Cikkszám
WDD20230
Kategória
Fafúrók
Márka
Dedra
📝 Termék leírás
A képen látható méret egy példa. A tényleges méret a termékleírásban található.
Aképen látható méret egy példa.
Technikai adatok:
  • Búrátmérő: 20 mm
  • Teljes fúróhossz: 230 mm
  • Kézelőtípus: HEX
🚚 Szállítási információk
Kiszállítási információk
💰 Fizetési információk
Elérhető fizetési módok:
- A teljes fizetendő összeg a kosár folyamat végén minden esetben megjelenik.
Amíg nem történik meg az utalás és véglegesítése, addig a termék kiszállítása sem kezdődik meg.
ℹ️ További információk
További információk
Tömeg 0,23 kg
Vélemények (0)
Vásárlói vélemények
0 / 5 csillag
0 vélemény alapján
Oszd meg a véleményed
Ha már használtad ezt a terméket, oszd meg tapasztalataid a többi vásárlóval.
Értékelés írása
Legfrissebb vélemények
Még nincsenek vélemények.
Mondd el a véleményedet
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Szállítás & kézbesítés
  • 🚚 Futárszolgálattal házhoz / munkahelyre!
  • 📍 Átvétel több ezer csomagponton
  • 📦 Csomagkövetés minden rendeléshez
* A tényleges kézbesítési idő a választott szolgáltatótól és a raktárkészlettől függően változhat.
Biztonságos fizetés
  • Utánvétes fizetés / kártyás fizetés a futárnál vagy csomagponton
  • Online fizetési lehetőség: Bankkártya, PayPal, Apple Pay & Google Pay
  • Rapid 62 mm gyémánt magfúró koronafúró 1 1/4” csatlakozóval – M22472
    Siess, már csak 2 db van raktáron!
  • Verke fa lyukfúró készlet 19–127 mm (12+4 db) adapterekkel – V05500
    Siess, már csak 3 db van raktáron!
  • Tvardy 82 mm gyémánt koronafúró M16 (SDS-Plus adapterrel), Turbo szegmenses – T00796
  • GEKO bi-metál állítható lyukfűrész 19-127 mm G30011
  • Verke SDS+ betonfúró és véső készlet S4 10db V05048
  • Verke SDS+ betonfúró készlet S4 11db V05047
    Siess, már csak 4 db van raktáron!
  • Geko földelőszonda leütő SDS-max 20x250mm G40029
  • MAR-POL lapos véső SDS-MAX 25x400 mm M23615
  • -20%
    Milwaukee THUNDERWEB – HSS-G fémfúró DIN 338 – 1,0 mm 2 db 4932352345
    Az akció csak a webshopon leadott rendelésekre érvényes*
    Siess, már csak 1 db van raktáron!
  • Fúrószár átmérő 1,6mm, köszörült HSS-G 24016
    Siess, már csak 5 db van raktáron!
  • Fa fúrószár készlet 14 db. 3-13mm 060027
  • Keltin fa hasító fúró 32mm + 3 adapter K02395
  • Geko forstner és dugózó fúró készlet HCS 35mm G38126
  • Geko forstner és dugózó fúró készlet HCS 20mm G38123